SÝRY

Sýry z kozího mléka jsou opravdu úžasné! Pokud máte představu, že jsou smradlavé a nechutné, mýlíte se! Je možné, že jste takové někde jedli, ale já mohu zaručit, že pokud si koupíte či vyrobíte sýry z dobrého sladkého kozího mléka, co nesmrdí a dodržíte všechny nutné zásady pro jejich výrobu či skladování, budete nadšení!!! U některých velmi pravděpodobně nepoznáte, z jakého mléka jsou vůbec vyrobeny. Nemluvím tu ale o všech kozích sýrech, mluvím tu o kozích sýrech té nejvyšší kvality, z toho nejlepšího kozího mléka, které můžete mít.
A i takové sýry si můžete vyrobit sami doma!!!
Jsem v sýrech začátečník a na fotkách jsou zachyceny mé prvotiny. Neabsolvovala jsem žádný kurz, vše čerpám z internetu.
Kozí sýry vyrábím pouze pro nás, neprodávám je a ani je prodávat nemohu (nemám a neplánuji vyřizovat potřebná povolení).
Určitě ale mohu všem, co by si chtěli nějaký ten svůj sýr vyrobit, vzkázat: "Jděte do toho, nebojte se, je to něco úžasného! Budete nadšení, jak se z něčeho zcela tekutéto stane jako zázrakem pevná hmoha ticíse různých chutí. Budete pozorovat zrození své vlastní neuvěřitelné dobroty!"
Zkuste si vyrobit i kozí máslo z čertvé smetany, neuvěříte, že nějak souvisí s kozou.
Michala